Avtor Članek: 2015 Season 2 mape  (Prebrano 817 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
  • Sporočila: 1438
    • Poglej profil
2015 Season 2 mape
« dne: Marec 26, 2015, 01:12:20 »

Predstavljene so nove mape, ki jih bomo igrali v naslednji ladder sezoni. Prve tri mape so rezultat TeamLiqidovega Map Contesta, zadnja pa je GSL mapa. Znebili smo se za marsikoga nadležnega Secret Springa, prav tako nepopularen Inferno Pool pa ostaja. Nova sezona se prične 6. aprila, mape pa že lahko testirate prek Custom Game.

Pred kratkim smo dobili tudi patch 2.1.9, ki pa ne prinaša ničesar bolj pomembnega.

Kaj si milite o novih mapah? Meni je všeč predvsem Cactus Valley, nad Iron Fortress pa nisem preveč navdušen. Mogoče zato, ker je tipična zerg mapa o čemer priča tudi tisti logotip na sredini. -_-

Odstranjene mape

Overgrowth LE
Catallena LE
Deadwing LE
Secret Spring

Dodane mape
Spoiler: Coda LE (click to show/hide)
Spoiler: Echo LE (click to show/hide)
Spoiler: Cactus Valley LE (click to show/hide)
Spoiler: Iron Fortress LE (click to show/hide)

Celoten S2 map pool
Expedition Lost
Vaani Research Station
Inferno Pools
Coda
Echo
Cactus Valley

Ni na liniji indigo

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1427
    • Poglej profil
Odg: 2015 Season 2 mape
« Odgovori #1 dne: Marec 26, 2015, 11:23:31 »
Super za Spring in Deadwing, overgrowth je tko-tko.. škoda za Catalleno - ta mi je bila všeč.

Drugače pa so nove kr fine, samo so si zelo podobne. Bi mi bilo bolj všeč, če bi kakšno drugo iz TL contesta dali zraven. Vse po vrsti so zanimive, za Iron Fortress pa .. sprva mi je bil garbage, ampak bolj ko gledam layout, bolj mi je fajni za terrana. Nevem, ali sem zgrešil kako pomembno lastnost? Tista kotanja na sredi je sicer trashy, ampak se da pa obe tretji siegat z baze na drugi strani! :)
Form is Temporary, Class is Permanent. ~ MMA