Avtor Članek: Patch 3.8  (Prebrano 945 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
  • Sporočila: 1438
    • Poglej profil
Patch 3.8
« dne: November 15, 2016, 01:56:48 »

Kmalu izide patch 2.8, ki prinaša velike spremembe za multiplayer. Največ pozornosti so dobile Terran Factory enote, ter Hydralisk, ki je sedaj veliko močnejši.

Kakšna so vaša mnenja? Kot low-APM igralcu mi je Mech blazno zabaven, ampak mislim da splača samo v TvZ. Bio je še vedno boljši v TvP in TvT.

Battle.net blog

Ni na liniji FaetonBear

• Corruptor
  • Sporočila: 722
    • Poglej profil
Odg: Patch 3.8
« Odgovori #1 dne: December 07, 2016, 09:29:14 »
A mi lahko nekdo pove, kako kot toss ustaviš push, siege tank, marine, liberator kot protoss. Zadeva pride tako hitro, zasiđa ti natural, pushat ne morš v siege line, če pa pustiš natural si pa tok behind, da brezveze igrat naprej.

Ni na liniji SimKe

• Infestor
  • Sporočila: 199
    • Poglej profil
« Odgovori #2 dne: December 20, 2016, 16:40:45 »
Oj, že nekaj časa nič ne spremljam kar se tiče SC2, ampak a niso bli DT-ji že tako ali tako ZELO nadležni vs T, kaj šele sedaj, ko imajo blink. A so kej buffal T detection ali kaj podobnega?
when i'm grandmaster...

Ni na liniji SedativeDev

• Viper
  • Sporočila: 1039
  • Team PRIME
    • Poglej profil
« Odgovori #3 dne: December 21, 2016, 20:13:21 »
Oj, že nekaj časa nič ne spremljam kar se tiče SC2, ampak a niso bli DT-ji že tako ali tako ZELO nadležni vs T, kaj šele sedaj, ko imajo blink. A so kej buffal T detection ali kaj podobnega?

wait what!? DTs can blink? Well fuck me...

Ni na liniji Killerfive

• Hydralisk
  • Sporočila: 80
    • Poglej profil
« Odgovori #4 dne: December 22, 2016, 17:33:21 »
Well v vseh mojih 170 gamih to sezono nisem videl niti enega DTja z blinkom, tako da mislim da si safe :D