Avtor Članek: Iščem soigralce  (Prebrano 13817 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji DaChampR

• Drone
  • Sporočila: 1
    • Poglej profil
Re: Iščem soigralce
« Odgovori #60 dne: Julij 06, 2012, 03:13:52 »
Servus :)

Nov na forumu, z razlogom da se naučim kaj novega v igri... Sem Protoss igralec (8. na Bronze lestvici, heh), igrati pa sem začel pred cca dvema tednoma.

Kakršenkoli play-partner bi bil zelo dobrodošel..

Battletag: DaChampR#2150

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
  • Sporočila: 474
    • Poglej profil
« Odgovori #61 dne: Julij 06, 2012, 06:14:55 »
Dobrodošel!

Mogoče lahko kako igro drug teden!

Predvsem pa... PRIJAVI SE!!!

http://starcraft2.si/index.php?topic=478.msg10394;topicseen#new
Starcraft players "finger" better

Silver Terran, Master Knaufar

Ni na liniji swiftpwns

• Drone
  • Sporočila: 2
    • Poglej profil
« Odgovori #62 dne: Julij 20, 2012, 18:55:34 »
LP, sem dokaj nov igralec sc, v preteklosti sem preigral dosti c&c red alert 2 singleplayer, pa štepal skirmishe do zadnje možne variante in izčrpal vses fun ki se ga je dalo iz igre, igral sem cs 1.6 2 leti, potem css 1 leto, kosem začenjal css sem začel tudi MMORPG igro cabal online in spregrindal do najbolj gearanega slovenca, igram tut LoL, WoW sem začel, diablo 3 verjetno prvi slo lvl 60, ter dost vreden equip ter OP build.

Tolko na hitro o moji gaming preteklosti, pred nekaj dnevi sem začel gledat day9, igre nisem igral, gledal sem ga ker je zelo zanimiv in kakor je sam rekel dosti ma feedbacka od takih ljudi in me je pred 2 dnevoma prijelo in hočem igrat sc2, sc2 imam že 2 leti, takrat sem šel skozi normal single in je to blo to, zdaj pa se učim igrat, dudlam protos builde, ker igram protos, in bi rabo met neke frende, po možnosti z isto nizkimi izkušnjami v sc2 multiplayerju.

Tak da dodajte, igram vsaj 10 ur na dan, če že ne gledam day9 al pa kakih show streamov:swiftpwns#258.

-Cold is the void.

Ni na liniji indigo

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1427
    • Poglej profil
« Odgovori #63 dne: Julij 20, 2012, 21:18:06 »
Igram diamond random in če rabiš kak help kjerkoli, povej, pa kej potrenirava. Nisem najboljši naslov, ker nimam dobrega macra itd, ampak če lahko, bom pa pomagal.

Prvo kot prvo pa si naštimi na stalno, da boš visel na kanalu #slovenia na battle.netu. Tam nas načeloma najdeš :)
Form is Temporary, Class is Permanent. ~ MMA

Ni na liniji swiftpwns

• Drone
    • Poglej profil
« Odgovori #64 dne: Julij 21, 2012, 01:49:28 »
kul kul, zanima me sam ker build naj treniram za protos, je kaki ki je dober za začetnike al naj samo grem eniga ko mi je všeč, ker mi je void ray rush všeč ampak nevem če je to dobro za začetnike ker nimam tak hitrega gameplaya še tako da ni neki pravi rush...Stalker gameplay od MC-ja mi je tudi všeč :D

btw gledate stream? day9 je bil na premium streamu pa je prišel na free stream in je chat ponorel xD

-Cold is the void.

Ni na liniji indigo

• Moderator
  • Viper
  • **
    • Poglej profil
« Odgovori #65 dne: Julij 21, 2012, 02:16:03 »
Za začetek je pomoje skoraj vseeno, katerega builda se lotiš - samo, da se lotiš enega ali dveh in jih konsistentno probaš izboljševat. S tem pridobiš na game sensu, ker vidiš, katere stvari te sesujejo in katere ne proti tem in tem enotam; in pa seveda treniraš micro+macro.

Skor izključno ti za začetek priporočam all-in builde, ne pa pure macro. Z all-inim boš dost bolj zaposlen, večji pritisk na multitasking, navadiš se hitrega igranja, ne pa čepenja v bazi. Nasploh boš hitreje tako napredoval - do neke mere, seveda. Na neki točki boš itak začel macro igre igrat, ker ti ne bo pasalo all-inat vsako igro.

4-gate je tak build, ki ga lahko uporabiš v vseh matchupih za vajo :)
Za zerga pa raje treniraj Forge expand na natural expansionu in nato immortal-gateway all-in recimo.

Vrjetno še nobenega builda ne poznaš zares - tule ziher najdeš vse, kar obstaja -> http://www.teamliquid.net/ , čene pa ju3 napišem kak build v tole temo, pa je.

Ni na liniji pipicar

• Drone
  • Sporočila: 1
    • Poglej profil
Odg: Iščem soigralce
« Odgovori #66 dne: Julij 16, 2013, 06:43:26 »
Pozdravljeni !!

Igro igram že od vsega začetka, vem da sem v teoriji zelo dobro podkovan, gledam veliko streamov na twitch.tv, spremljam trenutne lige po svetu, uglavnem vem kako bi se moralo igrati, ampak ko pride do prakse do same igre, sem po domače zelo slab, če je tukaj kdo ki ve da je dober, bi znal kaj dobrega svetovat, pogledat kak replay moj in povedat kak dober nasvet naj me prosim kontaktira ali pa doda na skype ... pipicar22 ... hvala lp

Ni na liniji Lord

• Drone
    • Poglej profil
« Odgovori #67 dne: April 08, 2014, 13:47:43 »
Mene pa zanima če je kakšen plat/diamond igralec, ki bi se rad pridružil sc2 ekipi in sodeloval v 2v2 in 1v1 tekmovanju?

Ni na liniji indigo

• Moderator
  • Viper
  • **
    • Poglej profil
« Odgovori #68 dne: April 08, 2014, 13:56:27 »
Mene bolj zanima kateri ekipi, in če bi se ta ekipa rada pridružila našemu skupnemu chatu in posledično postala 4. official sc2 ekipa v SLO? :)

Ni na liniji FaetonBear

• Corruptor
  • Sporočila: 722
    • Poglej profil
« Odgovori #69 dne: April 08, 2014, 14:15:53 »
Jst se nebi prdružu ekipi ampak bi pa odšpilal kakšen 2v2 turnirček.

Ni na liniji Berstuk

• Hydralisk
  • Sporočila: 90
    • Poglej profil
« Odgovori #70 dne: April 08, 2014, 14:34:00 »
team games ?? me me me ME!

Ni na liniji Lord

• Drone
    • Poglej profil
« Odgovori #71 dne: April 08, 2014, 15:09:24 »
V bistvu ekipa v kateri sem ni slovenska.Tekmovanje, ki ga omenjam je pa ChoboTeamLeague. V njem trenutno sodeluje 12 ekip, ki med sabo tekmujejo po proleague formatu (1v1 od bronze do diamond). Gre za amatersko ligo, kjer se igra bolj za zabavo, kot za res.Trenutno se pripravlja se 2v2 tekmovanje, ki ga bodo testno preizkusili.V ekipi mora biti en B/S/G in en P/D igralec.Jaz sem v silver ligi tako da rabim se enega igralca iz P/D.Že nekaj časa si želim, da bi dobil enega slovenskega soigralca, ker so vsi moji frendi nehal igrat sc2, zato sem to tudi napisal na forum.

Sicer pa bi se z veseljem pridružil eni slovenski ekipi, če bi se katera formirala za to tekmovanje naslednjo sezono :).Do konca te sezona je sicer še prb. 2 meseca.

Ni na liniji FaetonBear

• Corruptor
  • Sporočila: 722
    • Poglej profil
« Odgovori #72 dne: April 08, 2014, 23:19:40 »
Check you PM :)

Ni na liniji Deviance

• Drone
  • Sporočila: 4
    • Poglej profil
« Odgovori #73 dne: September 22, 2014, 10:20:24 »
Deviance #881
Unranked ampak Plat, isem ksnga da se improva gameplay p ksno odigra v teamu sm p ke.
Steelseries 9HD Mousepad
Steelseries Sensei Mouse
Steelseries G6V2 Keyboard
Steelseries Siberia V2 Headset

Ni na liniji zinko

• Zergling
  • Sporočila: 9
    • Poglej profil
« Odgovori #74 dne: November 28, 2015, 18:37:21 »
Lep pozdrav vsem!

Sem nov na foromu,in imam kup vprašanje:)

Kupil sem igro Starcraft 2 Winds of Liberty.  Bi bil kod tako dober,in mi razložil postopek igranje multiplayerja? Nikdar še nisem igral multiplayer,in me sedaj zanima kako naj se prijavim,ali kaj je vse potrebno storiti za igranje?

Skratka,sem popolni začetnik v multiplayerju...  prosim vas za pomoč,lp:)