Avtor Članek: Predlogi  (Prebrano 13577 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji Sleepdance

• Zergling
  • Sporočila: 8
    • Poglej profil
    • Idle forums
Predlogi
« dne: Avgust 06, 2010, 22:15:43 »
Ker nisem našel druge teme, kamor bi lahko dal kakšen predlog bom odprl tole temo.

Torej, kot prvo se mi ime strani zdi, ne bom rekel neumno, ampak preprosto dolgočasno. Je že res, da je treba misliti na dostopnost novim uporabnikom, ampak a nebi to dali kot podnaslov(nekaj v stilu Slovenska SC2 skupnost), prvotni naslov pa bi bil nekaj kar se loči za več kot dve črki na koncu url od približno vsake 4 SC starni.

BTW: Če rabite kakršno koli pomoč z veseljem pomagam.

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
  • Sporočila: 1438
    • Poglej profil
Re: Predlogi
« Odgovori #1 dne: Avgust 06, 2010, 22:32:11 »
Hvala za predlog...

Celoten forum je bil postavljen v praktično treh dneh zaradi česar je tudi zelo osnoven.
Domena vsekakor ostaja kakršna je, glede podnaslova, logotipa in podobnih zadev smo pa odprti za predloge. Če sem te prav razumel bi rad videl enak naslov z podnaslovom v stilu "slovenska Starcraft 2 scena"?

Če se najde kdo z znanjem photoshopa,odvečnim časom in dobro idejo glede logotipa naj nas vsekakor kontaktira.
« Zadnjič urejano: Avgust 06, 2010, 22:36:18 od JJ »

Ni na liniji Sleepdance

• Zergling
    • Poglej profil
    • Idle forums
« Odgovori #2 dne: Avgust 06, 2010, 22:52:35 »
Niti ne, vbistvu sem misliv, da bi bil originalen naslov(ker Starcraft2.si niti podrazno nebo v googlu pred 10 stranmi Battle.net forumov). Mogoče nekaj kar se dobro sliši, a vseeno ni čisto primitivno, npr. kaj v stilu SLOcraft(čeprav je tole precej primitivno). Podnaslov pa bi bil preprosto zato, da bi človek že takoj vedel zakaj gre.

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
    • Poglej profil
« Odgovori #3 dne: Avgust 06, 2010, 23:08:57 »
Se strinjam, da naslov ni ravno izviren je pa tudi prvi naslov na katerega pomisliš, kadar iščeš slovensko sc2 stran. Naslova ne bomo kar tako spreminjali, ker imamo registrirano domeno, bi pa vsekakor koristil kakšen podnaslov ali pa bi lahko kar "starcraft2.si" postal podnaslov in bi bil naslov nekaj drugega.

Stran je še mlada, bomo še videli kako se bo izšlo...

Ni na liniji Sleepdance

• Zergling
    • Poglej profil
    • Idle forums
« Odgovori #4 dne: Avgust 06, 2010, 23:34:50 »
Poenostavljena verzija tega kar sem rekel.

Pa, ko si ravno omenil razvoj strani. Mogoče subjektivno mnenje, ampak po moje je bolje, da ima forum zelo široko odprte teme(Npr da sta SC2 namenjeni sekciji strategije in ostalo, ne pa še 10 drugih možnosti), saj z prevelikim številom preveč specifičnih sekcij prideš do problema, da je vse skupaj težko navigirati in je že sama orientacija izčrpajoča. Dober primer oblike foruma je naprimer Idleforums, slab pa naš domači Mn3njalnik.

PS:Upam, da ne zvenim, kot nekdo, ki bi rad da naredijo zanj vse na kar se spomni, sam pa ne pripomore nič. Samo določene stvari bi rad napisal preden jih sam pozabim.
« Zadnjič urejano: Avgust 06, 2010, 23:58:50 od Sleepdance »

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
    • Poglej profil
« Odgovori #5 dne: Avgust 07, 2010, 02:05:33 »
Se strinjam, drugače se mi pa ne zdi, da smo forum zastavili preširoko. Dvome imam le glede e-Sport podforuma, ki ga bom mogoče preimenoval v Tekmovanja ali celo izbrisal.

Ni na liniji diz

• Zergling
  • Sporočila: 5
    • Poglej profil
« Odgovori #6 dne: Avgust 09, 2010, 12:03:56 »
Ura na forumu je nastavljena narobe, trenutno je PM in ne AM.. Napisem tukaj kr se mi ni zdelo vredno odpirat novega topica.

Ni na liniji muxen

• Administrator
  • Infestor
  • Sporočila: 215
    • Poglej profil
« Odgovori #7 dne: Avgust 09, 2010, 12:34:00 »
Hvala, popravljeno.

EDIT: Sedaj bi moral biti 24-urni sistem.
« Zadnjič urejano: Avgust 09, 2010, 12:42:59 od muxen »

Ni na liniji nobodyelse

• Roach
  • Sporočila: 53
    • Poglej profil
« Odgovori #8 dne: Avgust 09, 2010, 14:13:02 »
Sam imam nekaj idej glede slo sc2 portala, znanja pa tudi nekaj. JJ mi lahko pls posles mail, da ti forwariram pogovor, ki sem ga mel z Darjotam.

Glede logota je meni najlepši kar njihov original, ki je na http://eu.battle.net/sc2/en/

Ni na liniji thOr

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1472
    • Poglej profil
« Odgovori #9 dne: Avgust 12, 2010, 15:14:58 »
Zakaj more men spodi pisat marauder? Jest bi raj mel naprimer baneling hehe :P Ne sam bi blo hudo če bi nardil te napise za usazga tko k raso igra, če se to da seveda :P Da bi bla opcija da zbereš kero raso igraš in pol ti na podlagi tega zbere kaj pod nickom piše.

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
    • Poglej profil
« Odgovori #10 dne: Avgust 12, 2010, 15:27:55 »
To je bla originalna ideja ja, ampak nisva našla dobrega načina kako to izvest. V prihodnosti lahko vsekakor pričakujete to funkcijo na forumu.

Ni na liniji muxen

• Administrator
  • Infestor
  • Sporočila: 215
    • Poglej profil
« Odgovori #11 dne: Avgust 12, 2010, 15:30:40 »
Saj prvo so bili zerg ranki, ampak JJ, rasist kot je, jih je spremenil v terrane ._.

Drugače pa, ena od možnosti še je, da omogočimo vsakemu, da si nastavi custom title.

Ni na liniji Dark

• Mutalisk
  • Sporočila: 404
    • Poglej profil
    • Lvling In WoW
« Odgovori #12 dne: Avgust 12, 2010, 17:33:36 »
Custom title bi bla kar lepa možnost ja  :)

EDIT: drugač me pa tud to kar je trenutno ne moti :D

Ni na liniji thOr

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1472
    • Poglej profil
« Odgovori #13 dne: Avgust 12, 2010, 22:05:48 »
Predlagam da se pri izbiri spola v profilu spremeni šoški v moški :P

Ni na liniji muxen

• Administrator