Avtor Članek: League of Legends  (Prebrano 7126 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji Cheesey

• Infestor
  • Sporočila: 211
    • Poglej profil
League of Legends
« dne: Avgust 22, 2011, 10:03:48 »
Med tem gamesconom sem opazil, da je dosti igralcev sc2, ki so hkrati igralci League of Legends. Pač ta thread sm naredu zato, da bi dal mal svoje nicke, da odšpilamo kak game skup. Ker mi je pač dost bolj zanimiv igrat premade, kot pa sam z večino leaverji ;_;. Sem že imel dneve, ko sem imel cel dan vsak match 4v5 (in to kakih 10 iger zaporedoma).

Bom hkrati posodabljal tale thread z vašimi nicki, da se lahk dodamo in da vemo kdo te dodaja (sam ne sprejemam kr nekih random friends invajtov)

Nicki:
EU Nordic&East:
Sreba
TehDucky
Fooyoo

EU West:
Vanilija
Evuser
« Zadnjič urejano: Avgust 23, 2011, 14:32:26 od Cheesey »

Ni na liniji TehDuck

• Roach
  • Sporočila: 58
    • Poglej profil
Re: League of Legends
« Odgovori #1 dne: Avgust 22, 2011, 10:31:31 »
TehDucky, lahka dodaš. Mogoče kdaj kkšno odšpilamo.

Ni na liniji vanila

• Queen
  • Sporočila: 17
    • Poglej profil
« Odgovori #2 dne: Avgust 22, 2011, 19:01:08 »
Vanilija , igram sicer na  EU-West ker mi folk velik bol odgovarja.

Ni na liniji Evuser

• Infestor
  • Sporočila: 139
    • Poglej profil
« Odgovori #3 dne: Avgust 23, 2011, 00:44:35 »
Evuser EU west :D add me

Ni na liniji Andre

• Corruptor
  • Sporočila: 554
  • He said "hi", I said "fuck off". - IdrA
    • Poglej profil
« Odgovori #4 dne: Avgust 23, 2011, 13:25:47 »
Fooyoo
East, where I partake in my daily noob feast.

Ni na liniji TehDuck

• Roach
  • Sporočila: 58
    • Poglej profil
« Odgovori #5 dne: Avgust 28, 2011, 02:28:39 »
Must post:

Nubi so nafeedal ashe... GG

Ni na liniji Marcus

• Roach
  • Sporočila: 52
    • Poglej profil
« Odgovori #6 dne: Februar 13, 2012, 16:22:08 »
Kdo še aktiven? Pravkar začel malo igrat. Moram reči, da me je igra pozitivno presenetila.

Ljudje so sicer podn, vendar sama dinamika igre je kul.

Ni na liniji purehope

• Viper
  • Sporočila: 1059
    • Poglej profil
« Odgovori #7 dne: Februar 13, 2012, 17:09:45 »
Igra kdo Maokai ali pa Annie?

Sej sem si bral vodiče pa to, ni problem tiste mehanike naštudirat..

Zanima me sama fora igre early.. Maokai je tank, pa me zanima recimo, kaj naj delam na začetku? Tankam na sredini? Je odvisno od map?

Včasih tko gledam, nekateri Maokai na mojem levelu, ni šans da ga ubijem, pa recimo tudi po 2 igralca na enga Maokaia, pa znama combo naredit, pa ni šans, .. to je pol odvisno od builda če ma defensive in pa itemov v igri..

Sam sem sprobu defensive mastery + defensive unite, pa me 2 igralca spokata. Lej itak je možen skill, sam glede na to da je sam 5 spellov, res ne more bit na takem nivoju(level 3) velkega gapa v skillu, more bit neka fora :)

Kak je najboljš na začetku igrat? Men je super game, samo zrat porazov se mi ne da neki fejst igrat :)

Kako pa Annie najbolje igrat? Samo farmanje na začetku pa probat gankat če je 1v1 al pa v teamu damage dealer?
Maximus VI Hero # i5 4670k # G.Skill 16GB DDR3 # Asus R9 290 #  840 EVO 500GB # WD Red 2TB # Corsair AX860i
BrusLi TheUbijačina™ powered by Corsair 750D, Corsair H100i, HHKB Pro 2 Black, Ducky Shine 3 Brown MX

Ni na liniji SedativeDev

• Viper
  • Sporočila: 1039
  • Team PRIME
    • Poglej profil
« Odgovori #8 dne: Februar 13, 2012, 19:29:26 »
Jaz sem ob nakupu razer mišk dobil neke rune za LOL. Kaj pomenijo in kako si lahko z njimi pomagam?

Ni na liniji Lay-Z

• Infestor
  • Sporočila: 147
    • Poglej profil
« Odgovori #9 dne: Februar 13, 2012, 19:55:59 »
Bom najprej SedativeDev-u odgovoru k ma krajse :D

Pomoje si dobil unikatne rune-e k se jih ne da dobit v in-game trgovini. Ali pa pac preprosto rune k so v trgovini sam da ti ne bo treba plačati za njih (IP to je ingame dnar). Pomagajo ti pri tem da si malce izboljsas svojo igro kot recimo das si vec mana regen, health regen, health points, cooldown reduction itd. Odvisno kakšn lik igraš in kaj potrebuješ.

Glede purehope-a pa tko.

Ful je odvisno od tega če tisti nasprotnik k igra maokai-ja ni tko začetn igralc kukr ti. In pač ve kko te loh harras-a kaj mora narest da bo v cim bolj ugodni poziciji itd. Drgač pa glede maokai-ja je tud to da ma passive, da k v tvoji blizini castajo 5 spellov (loh jih tud ti) se ob naslednjem auto attacku pohealas za 7%, in si mord lih tko naletel da se je pohealu pol. Pol so tuki se summoner spelli k je mel mogoč boljše k ti. Oz. odvisno na kaj je igral. In ja tud zlo odvisno od builda, ceprov na zacetku je skoraj da vseeno ker noben builda še nima. pa maokai-ja moras igrat al junglerja al pa solo lane. Ker če ne premal nafarmaš, in si zlo slab tank oz. ganker.

Kak je najboljs na začetku igrat? Odvisno kak lik maš. Eni so tko narjeni da morš agresivno igrat če hočeš zmagavat lejn, eni pa bolj pasivni.

Annie je najboljs igrat tko da farmas na začetku dokler nisi lvl 6, in če maš lepo priliko da sharras. Lepa prilika pomeni da on/a tebi ne nardi damage-a nazaj. Pol k si pa lvl6 pa si sam stun naštimaš (Vsak 5 spell castan bo stunnal). Najbols je tko uporabt stun na medvedku k ma največji aoe in vržt še ostala dva skilla, če maš ignite še ignite. In je v največ primerih mrtev/a. Pa na midu bodi z ančko ker boš najhitrej pršu do tega 6. lvla :) Pa tuki je ful za razlagat, kar se mi po pravici povedano ne da prek foruma ker ne vem kolk boš razumu :)

Dodaj ingame east/nordic: JNutZ pa ti bom kej več razložu če hočeš :)

Ni na liniji Marcus

• Roach
  • Sporočila: 52
    • Poglej profil
« Odgovori #10 dne: Februar 13, 2012, 21:01:40 »
Lahko dobim kakšen nasvet za Ashe in Taric?

Kaj pa Leona? Ne vidim dosti debate o njej.

Ni na liniji purehope

• Viper
  • Sporočila: 1059
    • Poglej profil
« Odgovori #11 dne: Februar 14, 2012, 15:13:54 »
Lay-Z thanks.
Maximus VI Hero # i5 4670k # G.Skill 16GB DDR3 # Asus R9 290 #  840 EVO 500GB # WD Red 2TB # Corsair AX860i
BrusLi TheUbijačina™ powered by Corsair 750D, Corsair H100i, HHKB Pro 2 Black, Ducky Shine 3 Brown MX

Ni na liniji YokerXD

• Mutalisk
  • Sporočila: 370
  • Bnet ID: Targma.551
    • Poglej profil
« Odgovori #12 dne: Februar 14, 2012, 17:59:00 »
Jst sm neki malga

Targma

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
  • Sporočila: 474
    • Poglej profil
« Odgovori #13 dne: Februar 22, 2012, 13:27:45 »
Ste me zraj... tko da sem si tud jst dol potegnil. Igra mi je zanimiva če igraš v ekipi ki sodeluje (slušalke). Recimo jst sem ene 5-10 iger odšpilal prot computerju pa je čist ... ... ... Ampak nekje je treba začet :)

FireflySLO če me bo kdo slučajno srečal OL (kar pa dvomim glede na moj čas igranja zadnje čase  :'( )

Je pa zajeban sistem nakupovanja run in dviganja skilla summonerja... Verjetno je kar ogromna razlika med enim lvl 3 (tko kt jst se mi zdi) ali lvl 30 (+ ima peneze za kupovanje zadev)...
Tko kot Travian. Igra je zastonj. Ampak če hočeš bit dober moraš odpreti denarnico... Še dobr da sem imel sponzorja za travian... Vsak teden 20-40 EUR (prot finalu še več)  ;D
Starcraft players "finger" better

Silver Terran, Master Knaufar

Ni na liniji Hamstazilla

• Zergling
  • Sporočila: 7
  • Holy Check!!
    • Poglej profil
« Odgovori #14 dne: Februar 22, 2012, 14:59:49 »
Citiraj od: firefly
Igra je zastonj. Ampak če hočeš bit dober moraš odpreti denarnico...
Niti ne. Run (poleg unlocka spellov edinih perkov, ki jih dobiš z levelanjem summonerja) ne moreš kupiti z RP, pač pa samo z IP. Kupiš lahko IP/EXP booste, to pa je glede progressiona summonerja to. Flash, najboljši summoner spell, pa tako ali tako dobiš že pri level 12. Precej fer sistem if you ask me.

EDIT: Hamstazilla, your friendly EUNE battlemage Soraka
« Zadnjič urejano: Februar 22, 2012, 15:02:19 od Hamstazilla »