Avtor Članek: League of Legends  (Prebrano 6821 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
  • Sporočila: 474
    • Poglej profil
Re: League of Legends
« Odgovori #15 dne: Februar 22, 2012, 15:46:19 »
čakaj, kaj rune tudi dobiš z lvlom? Men so se odklenili prostorčki, sam run pa nisem našel...
Starcraft players "finger" better

Silver Terran, Master Knaufar

Ni na liniji Hamstazilla

• Zergling
  • Sporočila: 7
  • Holy Check!!
    • Poglej profil
« Odgovori #16 dne: Februar 22, 2012, 15:51:12 »
Ne, ne. Rune kupiš za IP, ki ga pa tako ali tako dobivaš z igranjem. S pravim kešom lahko samo pospešiš proces pridobivanja IP, ne moreš pa kupit run samih.

Drugače pa, ko že o runah: imajo več tierjev in najboljše lahko ponucaš komaj ko si lvl 20. Te so precej bolj močne in bi skoraj predlagal, da lower tier run ne kupuješ in raje šparaš za tier 3, early game pa samo malo bolj pazljivo igraš, ker po prvih par minutah rune bolj ali manj izgubijo svojo vrednost.
« Zadnjič urejano: Februar 22, 2012, 15:52:55 od Hamstazilla »

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #17 dne: Februar 22, 2012, 15:54:11 »
ah... ne bom jst do lvl 20 prišel po moje  :-[ mi moja odreže kaj pomembnega  ;D že zdaj je veliko besed okol tega da bom novo igro začel (poleg SCII)  :'(

Torej morm sam najdt kje se rune ukurbla... Zmenjenu!

Ni na liniji purehope

• Viper
  • Sporočila: 1059
    • Poglej profil
« Odgovori #18 dne: Februar 22, 2012, 20:33:05 »
Lig of Ledžendz: Play for free, pay for win.
Maximus VI Hero # i5 4670k # G.Skill 16GB DDR3 # Asus R9 290 #  840 EVO 500GB # WD Red 2TB # Corsair AX860i
BrusLi TheUbijačina™ powered by Corsair 750D, Corsair H100i, HHKB Pro 2 Black, Ducky Shine 3 Brown MX

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #19 dne: Februar 24, 2012, 13:14:14 »
Učer sem šel igrat... 2 igre. Obakrat smo po kratkem času igrali 3v5... Prvo igro smo se še dolgo upirali. Obakrat pa... "noob leve the game"... "report my players please"... "..." Folk si da več dela s tem da žali en drugega kot pa s samo igro... Ne razumem takih...

Bi kdo igral danes zvečer (18-21)? Sm totalni začetnik sicer...

Ni na liniji TehDuck

• Roach
  • Sporočila: 58
    • Poglej profil
« Odgovori #20 dne: Februar 24, 2012, 18:38:09 »
Dodej me če hočeš, mogoče še kakšnega zraven dobim, sem pa na Eastu pod nickom TehDucky, če me ne dobiš bom pa na skype, pa vpiši TehDucky pod Full Name :p

Lp

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #21 dne: Februar 24, 2012, 23:20:41 »
 :( prišel šele ob pol sedmih iz službe (namesto ob dveh) in sem pozabil pogledat... Bom dodal kr vse pa vam težil če vas vidim :) Igral 3 igre. prvi dve spet iste, 2 se odlogirala kmalu. Tretja pa je bila OK, smo celo sodeloval kot ekipa :)

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #22 dne: Marec 16, 2012, 09:20:53 »
Kako je z ekipami v slo prostoru? Sem sicer gledal na lol.si forumu, samo tam so stare ekipe ki so že nekaj časa skup. Si kot začetnik ne upam it niti vprašat  :D Za turnirje ki prihajajo bi blo zabavno... Pa predvsem za igro. Odlogiran folk je res nadležen... Še moja pupa je rekla naj si najdem ekipo da bom igral tako kot je mišljena igra. Torej ekipno prek skypa  ;D Pravi da si bo vzela čas da me bo pustila če se bomo zmenili za določen čas za igre. Šok!  :D Seveda to pomeni recimo 2 ure na dan (vikend malo več, če nimam nič za delat - služit).

Drugače trenutno sem prilezel že do 13 lvl večinoma igram z Ashe (ker je bla poceni) in ostalimi ranged heroji (Ahri bom kupil sedaj bržej). S tanki in fighterji preveč rinem v nasprotnike in me hitro kaznujejo :)
Glede na igralce ki jih dobim mislim da igram veliko bolje... Edino Master yi in fiona mi delata probleme. Če je OK igralec. Sta fast as hell ko napadeta...

Ni na liniji TehDuck

• Roach
  • Sporočila: 58
    • Poglej profil
« Odgovori #23 dne: Marec 16, 2012, 13:59:28 »
Jah jaz imam na friend listu kakih 30 folka konstantno čez dan, pač enkrat popoldne to oz. proti večeru pa me dostikrat kej povabijo, samo itak ne igram sploh več nič zadnje čase, če pa rabiš kakšen folk maš pa na našem ts polno folka za igrat, samo je fora ker so že vsi lvl 30 s preko 500 zmagam če ne še več.
Drugače pa ene moje frendice so začele igrat kakšen mesec nazaj pa so zdej level 15-25, tista 15 ji gre tko tko, medtem ko tista 24 level je pa že kr dobra. Pač do level 10-15 so igrale večinoma proti botom pa jaz sem jih spotoma učil pa navajale so se na enega championa, pač ena ma rada morgano, druga ahri, tretja blitzcranka, igrajo pa vse 3 katarino med drugim :D
Pol po 15 levelu pa večinoma samo še proti normal playerjom, kjer jim včasih gre čisto ok, drugič pa pač izpadejo ko največji noobi z raznimi 1/7-1/12 score na game, drugič pa pride kakšen 10/4 :P
Master Yi je pa trenutno moj novi fav champion, ker je čisti bullshit ko se nafeedaš :p sem že prevečkrat rešu ekipo z njim :) Pač bila je kaka 30minuta, score tam enih 20-40 za njih, jaz uletim v middle po tem ko sem bil že konkretno nafarman z minioni potem pa sem naredu triple kill pa reku da bom nazaj pršu 3x močnejši ker sem mel 5k golda v žepu :p itak pol je še quadra padla če še prov spovnim.
« Zadnjič urejano: Marec 16, 2012, 14:03:19 od TehDuck »

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #24 dne: Marec 16, 2012, 14:51:57 »
15-25 to je to. Sweet spot zame trenutno  :D Kr povej jim naj me dodajo pa kliknejo ko bom OL! Ženske so pa itak čist divje v OL igrah (izkušnje iz Traviana, ni važno al ima 18 al pa 75 let, slovenka al pa iz tajvana, dabest igrat sz njimi)!

Drgač pa ja, prot 30 lvl 500-1000 zmag igralcem je problem igrat če si začetnik... So me zraven dal ene parkrat ma so se bolj za glavo držal kt karkol drugega  :D No, ena igra z morgano mi je celo lepo uspela (se morm pohvalt sz uspehom)  ;D

Ima pa igra drgač ful bolj začetnikom prijazen sistem nagrajevanja. Vedno dobiš točke, počasi se lvl upgrada, "zastonj" kupuješ zadeve itd. Imaš vedno občutek da napreduješ čeprav pojma nimaš kaj je res in kaj ne  :D SC2 je dosti bolj "na nož" igra  ;D Moška  :D

P.S. moja pupa (Katarina) mi je ful zamerila ker nisem igral Katarine ko je bila odklenjena prejšni teden. In se mi zdi da zmer ko uleti do compa in jst igram me lih ena Katarina razsuje pa se mi smeji  ;D

Ni na liniji MaCrO

• Drone
  • Sporočila: 2
    • Poglej profil
« Odgovori #25 dne: April 04, 2012, 16:34:30 »
js igram zdej ze neki casa lol pa sm lvl 30 pa tko :) c gdo hoce loh doda na EU west  ;D:
MaCroX95

Ni na liniji comperius

• Mutalisk
  • Sporočila: 457
    • Poglej profil
    • Vstopi v igro
« Odgovori #26 dne: April 04, 2012, 16:45:26 »
"neumno" vprašanje, ampak a lahko kdo tukaj pomaga pri iskanju LoL ekip za Arena #1? :)
Sebastjan "comperius" Barbo
Vstopi v igro - http://www.tournament.si

Ni na liniji Evuser

• Infestor
  • Sporočila: 139
    • Poglej profil
« Odgovori #27 dne: April 04, 2012, 17:15:53 »
Master Yi je pa trenutno moj novi fav champion, ker je čisti bullshit ko se nafeedaš :p sem že prevečkrat rešu ekipo z njim :) Pač bila je kaka 30minuta, score tam enih 20-40 za njih, jaz uletim v middle po tem ko sem bil že konkretno nafarman z minioni potem pa sem naredu triple kill pa reku da bom nazaj pršu 3x močnejši ker sem mel 5k golda v žepu :p itak pol je še quadra padla če še prov spovnim.

lol wtf xD

Drugace pa east-Evuser
west-Dadannn

Ce bi rad kdo se kaksen game :P

Ni na liniji thOr

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1472
    • Poglej profil
« Odgovori #28 dne: April 04, 2012, 21:07:35 »
"neumno" vprašanje, ampak a lahko kdo tukaj pomaga pri iskanju LoL ekip za Arena #1? :)

mi zaupaš kok je kej prijav na drugih špilih?

Ni na liniji comperius

• Mutalisk
  • Sporočila: 457
    • Poglej profil
    • Vstopi v igro
« Odgovori #29 dne: April 04, 2012, 21:43:48 »
LoL ima resen problem zaradi delitve na east/west (ekip je sicer dovolj, ampak so razdeljene, čakamo na potrditve), CoD-u kaže slabo, FIFA in SSF4 počasi napredujeta...
Sebastjan "comperius" Barbo
Vstopi v igro - http://www.tournament.si