Avtor Članek: Achievements  (Prebrano 2805 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji XARK

• Queen
  • Sporočila: 22
    • Poglej profil
Achievements
« dne: Avgust 23, 2010, 23:57:18 »
Dejmo tuki limat/pisat taktike za achievemente, če ima kdo kakšen site k so vsi zbrani bi blo cool. Do zdej nisem našu nč pametnga, da bi blo vse na kupu.

Evo recimo achievement za Insane 4v1 Outmatched. Video je za very hard sam isto deluje na insane, s to razliko da morš počasnej canone navzven buildat. Mapa more bit Megaton za to taktiko.

Ni na liniji Andre

• Corruptor
  • Sporočila: 554
  • He said "hi", I said "fuck off". - IdrA
    • Poglej profil
Re: Achievements
« Odgovori #1 dne: Avgust 24, 2010, 00:13:12 »
Za 7insane FFA greš terrane, izbereš uno island mapo(mislm da je Lava Slums, or something  :P) loadaš scvje, greš na island expand, postavš par turretov namassaš cattlecruiserje in a+move to victory.

Ni na liniji XARK

• Queen
    • Poglej profil
« Odgovori #2 dne: Avgust 24, 2010, 07:36:12 »
Za 7insane FFA greš terrane, izbereš uno island mapo(mislm da je Lava Slums, or something  :P) loadaš scvje, greš na island expand, postavš par turretov namassaš cattlecruiserje in a+move to victory.

Jst sem za insane 7 FFA su protosse pa 7x zerg. Postavu 3-4 vrste canonov okrog rampe(comp se obrne, ko vid tolk canonov :P ) in delu mass void raye z max upgradi. Počakaš da ostaneta samo še dva ali eden compa pa charge z 15+ void rayi :) .

Ni na liniji XARK

• Queen
    • Poglej profil
« Odgovori #3 dne: Avgust 27, 2010, 22:03:53 »
Je že kdo naredu achiev, ko moraš kampanijo končat v 8 hours or less? Lahko to narediš tut po končani kampaniji, da izboljšuješ čas posameznim misijam al morš all over again?

Ni na liniji Dark

• Mutalisk
  • Sporočila: 404
    • Poglej profil
    • Lvling In WoW
« Odgovori #4 dne: Avgust 28, 2010, 07:21:00 »
Je že kdo naredu achiev, ko moraš kampanijo končat v 8 hours or less? Lahko to narediš tut po končani kampaniji, da izboljšuješ čas posameznim misijam al morš all over again?

nimam pojma

Jst sem za insane 7 FFA su protosse pa 7x zerg. Postavu 3-4 vrste canonov okrog rampe(comp se obrne, ko vid tolk canonov :P ) in delu mass void raye z max upgradi. Počakaš da ostaneta samo še dva ali eden compa pa charge z 15+ void rayi :) .

kaj to si šu custom game da si ta achi naredu?

Ni na liniji XARK

• Queen
    • Poglej profil
« Odgovori #5 dne: Avgust 28, 2010, 09:03:24 »
Citiraj od: Dark

kaj to si šu custom game da si ta achi naredu?

Za custom achievemente greš vse pod multiplayer in custom game. Tut combat achievemente lahko vse tam narediš ali vsaj večino.

Ni na liniji Dark

• Mutalisk
    • Poglej profil
    • Lvling In WoW
« Odgovori #6 dne: Avgust 28, 2010, 11:02:35 »
Za custom achievemente greš vse pod multiplayer in custom game. Tut combat achievemente lahko vse tam narediš ali vsaj večino.

Aha, no to nism vedu. Hvala  :)

Ni na liniji Starsky

• Zergling
  • Sporočila: 5
    • Poglej profil
« Odgovori #7 dne: Avgust 29, 2010, 20:29:14 »
No mene pa zanima, če ti Achievements zginejo, če greš novo kampanijo...  :-\

Ni na liniji muxen

• Administrator
  • Infestor
  • Sporočila: 215
    • Poglej profil
« Odgovori #8 dne: Avgust 29, 2010, 20:51:41 »
ne.

Ni na liniji Dark

• Mutalisk
    • Poglej profil
    • Lvling In WoW
« Odgovori #9 dne: September 07, 2010, 22:37:14 »
Je kdo naredu achi: Just a scratch al pa The Rich get Richer?

Nimam pojma kako bi ta 2 lahko naredu  >:(

Sm isku tud mal  po Utubu pa nikjer nism nasu guideov za ta 2 achija...

Ni na liniji zaephyr

• Mutalisk
  • Sporočila: 318
    • Poglej profil
« Odgovori #10 dne: September 07, 2010, 22:59:24 »
Dej drugic napis zakaj se gre oz vsaj iz katere kategorije sta achivmenta. Mal sm po googlal pa pise "in melee" game. Pac gres v mp narest game vs compu (metalopolis verjetn najbols) tkoj liftas bazo gres na gold expo in spilas tam pac (vzames se nasledn gold ko je to mozno). za health si verjetn sam lahka poskodujes bajto pa popravlas :D.

Ni na liniji Ronin

• Queen
  • Sporočila: 10
    • Poglej profil
« Odgovori #11 dne: September 08, 2010, 00:15:57 »
Za Just a scratch je fajn met enga kolega (razn če ti uspe nekako z AI odigrat). Morš namreč popravit za 1000 heltha stavbe zaveznika. S kolegom  sva rešila tako, da sem po hitrem postopku naredil marinca in mojemu zavezniku pobil vse SCV. Potem sem samo počakal, da je imel kolega par marincev, s katerimi je zbil par zaveznikovih stavb na low in sem jih popravil. Na isti princip lahko narediš še Firefighter (al neki podobnega), kjer moraš rešit 8 stavb pred ognjem (za spremembo od prej štejejo tu lastne stavbe). 

Ni na liniji Dark

• Mutalisk
    • Poglej profil
    • Lvling In WoW
« Odgovori #12 dne: September 08, 2010, 00:19:42 »
Dej drugic napis zakaj se gre oz vsaj iz katere kategorije sta achivmenta. Mal sm po googlal pa pise "in melee" game. Pac gres v mp narest game vs compu (metalopolis verjetn najbols) tkoj liftas bazo gres na gold expo in spilas tam pac (vzames se nasledn gold ko je to mozno). za health si verjetn sam lahka poskodujes bajto pa popravlas :D.

No ja..my bad :D res bi lahk napisu za kaj je ksn achi   :-\ drugac pa tist za popravljanje ne dela..sm probu tko like na 3 razlicnih bajtah..zgleda je tko kot je Ronin napisu..rabis nekoga da nardis ta achi ;s za gold expo pa nism sure...neki podobnga sm probu sam mi ni stel...bom su pa zdle se enkrat sprobat  :D

EDIT: ok, torej Just a scratch kot je reku Ronin, mors igrat al proti kolegu al pa proti AIji in mu pustit, da ti bajto tok unic da gori. Pol jo zacnes popravlat z SCVji. to ponovis 8krat in mas achi narjen :) za the rich get richer pa tko kot je zaephyr povedu...gres proti pcju na very easy ga zapres v bazo in samo minat zacnes gold mine
« Zadnjič urejano: September 08, 2010, 02:32:06 od Dark »

Ni na liniji Andre

• Corruptor
  • Sporočila: 554
  • He said "hi", I said "fuck off". - IdrA
    • Poglej profil
« Odgovori #13 dne: September 08, 2010, 15:52:02 »
Fak, to ste res vsi goljufi!

V pravem gameu so eni achievemnti highly unlikely to be done hehe ;>

Ni na liniji ShEEpTar

• Drone
  • Sporočila: 2
    • Poglej profil
« Odgovori #14 dne: September 08, 2010, 16:58:25 »
vse te achive se nardi da si u party z modelom in das cooperative izberes hard raso k rabs achive zanje in kliknes start ... pa delas