Avtor Članek: TheCore - Hotkey layout  (Prebrano 1111 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji YokerXD

• Mutalisk
  • Sporočila: 370
  • Bnet ID: Targma.551
    • Poglej profil
TheCore - Hotkey layout
« dne: Julij 29, 2012, 15:49:09 »
http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=341878

Tole sm včeri zasledu, in dons cel dan probaval, pa mi ne leži niti malo :P
Če pa je kdo glihkar začel mu priporočam.

(pr terranih je za delat marince G in liftof F tok da veste v čem je bil pr men problem xD)

Ni na liniji Jutranjo

• Infestor
  • Sporočila: 233
    • Poglej profil
Re: TheCore - Hotkey layout
« Odgovori #1 dne: Julij 29, 2012, 18:21:36 »
Sem že pogledal bežno, jaz sem si sam rebindal samo Backspace na `, Infestation pit iz I na F, da ni preblizu U pa kamera hotkeye na F2-F6 iz F5 se mi zdi po defaulta. Control grupe lahko sicer samo do 7 dosežem brez ekstra truda, 3 več grupe bi moral od nekje dobit :s

Ni na liniji YokerXD

• Mutalisk
  • Sporočila: 370
  • Bnet ID: Targma.551
    • Poglej profil
« Odgovori #2 dne: Julij 29, 2012, 21:05:53 »
jst uporabljam sa do 6 zdej ker vse bajte za delat dam an 5 armory in ostalo za tehnologijo pa na 6 pol pa sam z tabulatrojem okol laufas je 3x hitrej pa kuj mas pregeld kva se kej dela:P

Ni na liniji Andre

• Corruptor
  • Sporočila: 554
  • He said "hi", I said "fuck off". - IdrA
    • Poglej profil
« Odgovori #3 dne: Julij 29, 2012, 21:49:03 »
Sem že pogledal bežno, jaz sem si sam rebindal samo Backspace na `, Infestation pit iz I na F, da ni preblizu U pa kamera hotkeye na F2-F6 iz F5 se mi zdi po defaulta. Control grupe lahko sicer samo do 7 dosežem brez ekstra truda, 3 več grupe bi moral od nekje dobit :s
Če ne igraš preveč protosse si daš lah W..kr super tipka je maš hitr pa ni problema ctrl+w w. Alt/mouse button 4 se mi zdita tud kr vredu opcije. Mal bolj čudno je grupo delat na alt sam k se navadiš maš čist zravn.

Seveda alt samo če maš hp bars vključeno vedno :D