Avtor Članek: LAN partiji  (Prebrano 1581 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji Berstuk

• Hydralisk
  • Sporočila: 90
    • Poglej profil
LAN partiji
« dne: December 29, 2012, 19:02:42 »
živijo :D

sm povprečen igralec scja in letos pa sm se preselu u LJ ( pač bruc pa te fore). no ampak nazaj na srednji smo imeli navado da smo usako leto nrdili 2 majhna LAN partija. pa me zanima če se kej dogaja u Ljubljani glede scja? je kej interesa za kak manjši lan parti do tm nekje 10 ljudi ( odvisno od placa) in kje bi se dalo u LJ nrdit kak lan. neki sm bral da je blo lani u kiberpipi kaj obstaja opcija da bi se naredilo tm? namen LAN partija je bolj v druženju (spoznavanje slovenske sc scene :D sej taglavni se že usi poznaste sam to bi blo tudi za casual playerje) in tournamentu ki bi biu brez nagrad (razen če usak igralec da recimo 5 evrov pa se pol to razdeli med prve tri igralce, al neki tašnega). uglavnem me zanima če je še kdo zagret za kak lan parti u ljubljani oziroma če že obstajajo kaki lan partiji. če imaste kake ideje oziroma delaste kak lan parti dejte linkat u ta thread.

LP, Berstuk
« Zadnjič urejano: December 29, 2012, 19:05:07 od Berstuk »

Ni na liniji indigo

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1427
    • Poglej profil
Re: LAN partiji
« Odgovori #1 dne: December 29, 2012, 19:06:05 »
Pozdravljen!

Tale je trenutno "vroč" oz. aktualen: upamo, da bo kej iz tega.
-> http://starcraft2.si/index.php?topic=677.msg13457;topicseen#new

Je pa v Postojni, samo mislim, da to ne bi smel bit problem. Če nosiš svoj comp okol, se predvideva, da maš tud avto.. :D

Sicer pa pridi kej na Slovenia kanal na battle.netu, tam probamo čim več ljudi zbrat permanentno, da je nek community. Sicer jih ogromno ne ostaja gor, tudi ko so na battle.netu - morda bo v Heart of the Swarm drugače, ker so skupine bolj dodelane.
Form is Temporary, Class is Permanent. ~ MMA

Ni na liniji Berstuk

• Hydralisk
  • Sporočila: 90
    • Poglej profil
Re: LAN partiji
« Odgovori #2 dne: December 29, 2012, 19:19:54 »
ups, se opravičujem k sm štartal cel now thread.
ja jst sm za tak lan parti :D
ni mi problem BYOC in BYO"f" sam čas mogoče ker mam kar zaseden januar.
in postojna mi ni problem k sm doma blizu postojne :D