Avtor Članek: Stream vprašanje  (Prebrano 2563 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji OverSiard

• Hydralisk
  • Sporočila: 92
  • Terran IMBA!
    • Poglej profil
Odg: Stream vprašanje
« Odgovori #15 dne: Marec 20, 2013, 18:18:36 »
uploada rabiš cca. 8MBit (minimum) za 720p itak je pa bolš če več. Če maš pa bolši encoder (sicer ne vem kake zahteve ma twitch) pol pa manj uploada
ampak bolšo mašino.
Jest sem na žalost na bakru tko da je upload problem  :(

Če hočte streamat normalno 480p rabs 1-2mb uploada, če pa hočs streamat 720p rabis pa 3+mb ( minimum 3mb), jst mam quada 6 let starga 2,5ghz in lahko streamam 480p, sicer je delay manjsi ampak to bolj zarad 10/1 linije....

Ni na liniji OverSiard

• Hydralisk
  • Terran IMBA!
    • Poglej profil
« Odgovori #16 dne: Marec 20, 2013, 18:21:26 »
Je optimiziran ... ampak skoraj izključno zato, ker je še v beti in ker še nima veliko pluginov. Jst ga tud uporabljam in sem načeloma zadovoljen, če ne drugega je zastonj.
Je tud najboljši, ker ti dovoli FULL HD 1080p kvaliteto brez cene ( xsplit ti maksimalno omogoča 512p če se nemotim ), pa ni tok fora pluginov kokr je sama preprostos programa. Vsaj po mojem knowlegdu, nism pa programer tko da dunno much than da mi dela na jajcu od profesorja vsaj 5x boljs kokr xsplit

Ni na liniji FaetonBear

• Corruptor
  • Sporočila: 722
    • Poglej profil
« Odgovori #17 dne: Marec 20, 2013, 19:48:54 »
Ej OverSiard, kako lahko z 6 let starim quadom streamaš? A ti čist nič ne šteka starcraft, ko igraš?

Jaz mam tudi quada 3ghz, pa mi mam orenk FPS drop.

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
  • Sporočila: 1438
    • Poglej profil
« Odgovori #18 dne: Marec 20, 2013, 19:57:35 »
Jaz z 6 let starim Q6600 @2,4MHz streamam 480p brez pretirano opaznega fps dropa v igri. Mislim, da je to zaradi dobre optimizacije v OBS, ker z XSplit mi je vedno štekalo.

Ni na liniji OverSiard

• Hydralisk
  • Terran IMBA!
    • Poglej profil
« Odgovori #19 dne: Marec 20, 2013, 20:44:20 »
Ej OverSiard, kako lahko z 6 let starim quadom streamaš? A ti čist nič ne šteka starcraft, ko igraš?

Jaz mam tudi quada 3ghz, pa mi mam orenk FPS drop.
emm oz je 5let str X) em nevem sej procesor quad je dovolj dobr da ti dela 480p brez vecjih problemov, mam pa 6gb rama, 470gtx nvidia SOC. pa tud to da mam vse na low :)