Avtor Članek: [TV/BOOK] Game of Thrones  (Prebrano 6729 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji LeeTaeEun

• Infestor
  • Sporočila: 167
    • Poglej profil
[TV/BOOK] Game of Thrones
« dne: Junij 04, 2013, 02:29:19 »
Še kdo drug sovraži Game of Thrones S3 epizodo 9 ? Mislm, da bom začeu brat knjige, da ne bom čist v bedi vedno ko kdo umre.... #FML
« Zadnjič urejano: Junij 06, 2013, 00:18:13 od thOr »
Taeja, Life & HerO!

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
  • Sporočila: 474
    • Poglej profil
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #1 dne: Junij 04, 2013, 07:55:21 »
lol you did not see this coming? :)

Knigice so precej boljš. Precej. Pa je serija zelo dobro narejena po knjigah in lepo sledi zgodbi. Ti kar beri. Se splača. Sploh pri tej seriji ko so full pomembna čustva in odločitve za njimi...

BTW, na internetu se najde pregovor "everytime you ask him (pisatelja) when the next book will be done, he kills a Stark". Tako da... Be prepered. Še veliko ljudi umre ;) Meni osebno je fuuuuul všeč to da nikoli ne veš kdo bo preživel in kdo ne... Tudi zaključek "tanove" knige je ... lets say ubijalski  ;D
Starcraft players "finger" better

Silver Terran, Master Knaufar

Ni na liniji Kleta

• Baneling
  • Sporočila: 41
  • CombatEX: we play legit? Deezer: Ya go 4 gate.
    • Poglej profil
« Odgovori #2 dne: Junij 04, 2013, 07:59:38 »
If you think this has a happy ending... You haven't been paying attention.

Ni na liniji Buzzkill

• Infestor
  • Sporočila: 141
    • Poglej profil
« Odgovori #3 dne: Junij 04, 2013, 08:36:57 »
hah ko sem bral to v knjigi, sem branje odložil za dober mesec. Enostavno me je preveč prizadelo. Fuckin' Walder :D Berte te knjige. Res se splača.

Jaz sem vse te knjige prebral 2x, nekatere večkrat.

Ni na liniji SedativeDev

• Viper
  • Sporočila: 1039
  • Team PRIME
    • Poglej profil
« Odgovori #4 dne: Junij 04, 2013, 08:38:47 »
lol you did not see this coming? :)

Knigice so precej boljš. Precej. Pa je serija zelo dobro narejena po knjigah in lepo sledi zgodbi. Ti kar beri. Se splača. Sploh pri tej seriji ko so full pomembna čustva in odločitve za njimi...

BTW, na internetu se najde pregovor "everytime you ask him (pisatelja) when the next book will be done, he kills a Stark". Tako da... Be prepered. Še veliko ljudi umre ;) Meni osebno je fuuuuul všeč to da nikoli ne veš kdo bo preživel in kdo ne... Tudi zaključek "tanove" knige je ... lets say ubijalski  ;D

BTW: 666 post

fu.k you firefly... faking spoilers man...
Če pa ni to to se pa opravičujem

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #5 dne: Junij 04, 2013, 08:45:38 »
ni to to  :D Its tricky answer  ;D

Ni na liniji KillerBee

• Mutalisk
  • Sporočila: 451
    • Poglej profil
« Odgovori #6 dne: Junij 04, 2013, 08:46:51 »
Dej se nehijte pogovarjat o tem FFS ... se sploh ne upam prebrat foruma. Povsod vsi pišejo o GOT, jst ga bom lahk pa šele zvečer gledal.

Ni na liniji FaetonBear

• Corruptor
  • Sporočila: 722
    • Poglej profil
« Odgovori #7 dne: Junij 04, 2013, 23:59:36 »
Pa fuck that crap. Kira neumnost. Me ma, da bi nehu gledat ta sranje od got!!!!

Ni na liniji yohan

• Mutalisk
  • Sporočila: 428
    • Poglej profil
« Odgovori #8 dne: Junij 05, 2013, 07:50:58 »
:) nikoli nism bil prevelik fan got-a, a vseen redno pogledam ko pride nov del, samo da vidim kako so zaigrali zanimive dele iz knjige.

nima pa nekih karizmaticnih karakterjev, vsi igralci so meh. glede na knjigo je glavno razocaranje stanis. tut jon snow ni bog ve kaj. vsi vodje druzin, razen lannisterjev, so zelo blede igre. unsullied so v knjigi predstavljeni kot mamojebaci najvisje klase, v seriji pa prikazani kot pescica podhranjenih mulatov?  uzas.

pozitivno presenecenja ofc tyrion. komaj cakam da vidim del kjer
Spoiler (click to show/hide)
« Zadnjič urejano: Junij 05, 2013, 07:52:38 od yohan »

Ni na liniji Meddex

• Infestor
  • Sporočila: 134
    • Poglej profil
« Odgovori #9 dne: Junij 05, 2013, 08:55:52 »
:) nikoli nism bil prevelik fan got-a, a vseen redno pogledam ko pride nov del, samo da vidim kako so zaigrali zanimive dele iz knjige.

nima pa nekih karizmaticnih karakterjev, vsi igralci so meh. glede na knjigo je glavno razocaranje stanis. tut jon snow ni bog ve kaj. vsi vodje druzin, razen lannisterjev, so zelo blede igre. unsullied so v knjigi predstavljeni kot mamojebaci najvisje klase, v seriji pa prikazani kot pescica podhranjenih mulatov?  uzas.

pozitivno presenecenja ofc tyrion. komaj cakam da vidim del kjer
Spoiler (click to show/hide)
Očitno sem eden redkih bralcev knjig ki mu serija dogaja. Sicer je element presenečenja pri meni odstranjen samo mi je serija kul, ker se vidi, da se ustvarjalci trudijo kljub nekaterim čudnim priredbam ampak ok. Aja Faeton ti samo glej naprej se splača :D

Ni na liniji Buzzkill

• Infestor
    • Poglej profil
« Odgovori #10 dne: Junij 05, 2013, 09:22:39 »
Glede igralcev sem se jih zelo navadil.

Arya in Tyrion se mi že od začetka zdita odlična. Varys in Littlefinger in Catlyn so mi tudi zelo všeč. Cersei in Jamie pa sta mi prirasla k srcu. Edini lik, ki ga malo težko prebavljam je Sansa. Pa nevem točno zakaj. Njeno igranje, ali dejstvo da mi gre tak tip deklin na živce.

Tele knjige sem prebiral že kar dobrih par let nazaj. Recimo 5 let in sem že nekaj stvari pozabil, tako da mi je serija všeč, ker sem zopet osvežil nekaj stvari.

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #11 dne: Junij 05, 2013, 09:52:26 »
Ti ni všeč igralka ali lik ki ga igra? Ker Sansa je točno to kar je v knjigi :) Je pa res da je tak tip ženske ja  :D hebat ga, mlada je še. She will learn. Maybe...

Tyrion ga dobr igra, sam... Premal grd je :) Čist premal. Še tista "bojna rana" čez obraz je čist premala. Nos bi mu moral manjkat FFS...

Kar se knjih tiče... Mal mi gre na K to da se mešajo nove rodbine potem kasneje... Mislim... Kt da jih ni že dovolj, pol umeša še xxx pa xxxx pa xxxxx  :D Pa razna oživljanja likov... Mislim FFS... OK, en lik še razumem. Ma...

BTW, fan serije knjig (vse doma), pa tudi TV mi je všeč. Kar ni pogosto :)

In ja, se splača gledat naprej. Še bolj bi se splačalo prebrat ;)

Ni na liniji indigo

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1427
    • Poglej profil
« Odgovori #12 dne: Junij 05, 2013, 10:02:45 »
MASSIVE SPOILERS FIREFLY  ;D HOLY ZOMBIE JESUS
Form is Temporary, Class is Permanent. ~ MMA

Ni na liniji Buzzkill

• Infestor
    • Poglej profil
« Odgovori #13 dne: Junij 05, 2013, 10:10:47 »
Indigo naslov teme je brez zavor. Jebat ga :) Ne se strinjam, spoilerji niso fun. Je pa mogoče to še ena motivacija, da se, kdor še ni prebral knjig, jih spravi  prečitat in tako se ne bo bal spoilerjev. Definitivno, iz očitnnih razlogovov, ne priporočam branja med/pred izpitnim obdobjem.

Glede Sanse nisem prepričan kaj me moti, za Tyriona pa se strinjam, da je v knjigi prikazan drugače, vendar je njegovo igranje odlično in potem pozabim na njegovo zunanjost.

Ni na liniji firefly

• Mutalisk
    • Poglej profil
« Odgovori #14 dne: Junij 05, 2013, 10:26:43 »
Spoilers? Kteri? Nič takega kar ni že jasno nisem povedal...

BTW, vprašanje... Kaj delajo "walkers" sz mulci ki jim jih daje (oz. jim jih je dajal) un za zidom? K ima vse hčere doma? Jst pa imene ne gre skp. Kr problem če tako knjigo bereš  ;D Sem že pozabil iz knjige al sploh še ni povedal? Že zeloooo dolgo kar sem bral prve dele...

In ja, FFS, a je blo treba kr enega bratranca potegnt iz rokava in začet delat štale?  ;D Evo, še več spoilerjev ki to niso  :D

BTW, vaša ugibanja:

1. "čigav" je Jon? Eddardov+kdo? Sploh Eddardov?  ;D

2. Bodo zmaji žgali walkerje? Od dieneris al od koga drugega zmaji?  :D

3. Se arji čist do konca strže? Al se zbrihta ob pravem cajtu?

4. Sansa umre kot devica?  ;D

Še več spoilerjev? Kdo bi vedel :)