Avtor Članek: LotV kampanja  (Prebrano 764 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji JJ

• Administrator
  • Viper
  • Sporočila: 1438
    • Poglej profil
LotV kampanja
« dne: November 19, 2015, 18:40:17 »
Odpiram temo za debatiranje LotV singleplayer kampanje. Ko govorite o zgodbi uporabite Spoiler funkcijo.

Meni se zdi kampanja nekoliko težja kot prejšnji dve. Sem prešaltal na normal potem, ko sem imel težave na hard, in sedaj je vse preveč lahko. Zdi se kot da manjka nekaj med normal in hard.
« Zadnjič urejano: November 23, 2015, 18:40:09 od JJ »

Ni na liniji SimKe

• Infestor
  • Sporočila: 199
    • Poglej profil
Odg: LotV Kampanja
« Odgovori #1 dne: November 22, 2015, 01:38:33 »
A je za kupt in preigrat?  :)
when i'm grandmaster...

Ni na liniji indigo

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1427
    • Poglej profil
Odg: LotV Kampanja
« Odgovori #2 dne: November 22, 2015, 02:32:50 »
Z vsemi novostmi je, ja. Tud če ne boš multija igral maš zdej recimo "coop misije", igraš s kolegom (ali pa te z random človekom paira na netu), podobno kot tista arkadna igra v SC2 k si mogu zombie wave holdat, če se spomniš. Sam maš več misij, ena izmed njih je da moraš wave vlakov (iz WoL kampanje na Tarsonisu) sesuvat pa holdat baze vzporedno.

Fora teh coop campanj je, da izbereš enga "heroja" izmed šestih (2 na raso), kao commanderja, in vsak ma določene enote in stavbe; nimaš vseh. Recimo Raynor ma bolj bio, Swan pa mech. Pa enote so modified, majo nove upgrade, maš tud kake abilityje k jih usaš na battlefieldu in majo cooldown - vse se razlikuje od "heroja" k ga izbereš (včas je celo na mapi direkt, kot recimo queen Zagara in ma svoje abilityje). Več k igraš, bolj se tist hero/commander levela in dobivaš nove abilityje in pol lahko igraš težji difficulti teh misij.

Uglavnem contenta je kr dost novga, kr pa sumim da ciljaš na singleplayer bolj, sm pa izpostavu to. Čeprav je multi, je ubistvu single - ker so fixne misije z objectivom, sam da igraš v dvoje.
Form is Temporary, Class is Permanent. ~ MMA

Ni na liniji kume_V

• Infestor
  • Sporočila: 201
    • Poglej profil
Odg: LotV kampanja
« Odgovori #3 dne: December 07, 2015, 21:56:58 »
Kampanija se mi ne zdi težka.
Mislim, da se da brez problema vse težavnosti preigrat, je pa res, da na brutal je težko vse v 1. naredit, še posebej tiste survival misije (moraš pač se naučit iz kje nasprotniki prihajajo in pa kdaj).

Zgodba mi je malo zgrešena (Khala to, templar tisto, umetno narejen hype za nič, etc ...).
Spoiler (click to show/hide)
Moram reči, da mi je bil WoL še najbolši, kar se zgodbe tiče.

Lahko bi bila daljša, ampak, če se spraviš vse achievemente + vse na brutal, ti moraš še vedno ~ 3x obrnit :).

Meni zdaj manjkajo še vsi Mastery achievementi za LotV, potem sem pa konc.

Pomoje vredno dnarja tudi če nisi pristaš MP strategij.