Anketa

Katero raso igrate?

Terran
23 (38.3%)
Protoss
19 (31.7%)
Zerg
14 (23.3%)
Random
4 (6.7%)

Vseh članov ki so glasovali: 58

Glasovanje končano: September 03, 2010, 16:24:34

Avtor Članek: [Anketa] Katero raso igrate?  (Prebrano 6980 krat)

0 Člani in 1 Gost gleda to temo.

Ni na liniji bolha

• Zergling
  • Sporočila: 8
    • Poglej profil
Re: Anketa: Katero raso igrate?
« Odgovori #30 dne: Avgust 11, 2010, 23:45:08 »
Kaj pa proti  :zerg:?

Also, meni dostikrat sploh ne rata priti v late game, saj me nasprotnik pokonča že v eary, middle game. Če pa pridem v late game, pa imam možnosti za zmago. Zaenkrat je takole, kar se tiče zmag 1vs1 proti živemu nasprotniku seveda.

Protossi: 0 zmag
Zergi: 2 zmagi
Terrani: 1 zmaga

Okoli 7 do 10 porazov za vse rase skupaj.
« Zadnjič urejano: Avgust 11, 2010, 23:47:22 od bolha »

Ni na liniji thOr

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1472
    • Poglej profil
« Odgovori #31 dne: Avgust 11, 2010, 23:54:13 »
Proti zergu odvisno, imo najbolj speedlingi pa banelingi pa pol v mute, lahko pa tud tud roache s spine crawlerji pa pol v hydre.

Ni na liniji bolha

• Zergling
    • Poglej profil
« Odgovori #32 dne: Avgust 11, 2010, 23:55:47 »
Speedling? Zergling?

:D

Ni na liniji Hren

• Mutalisk
  • Sporočila: 455
    • Poglej profil
« Odgovori #33 dne: Avgust 12, 2010, 00:50:30 »
Točno to ja, samo zdi se ti ;) . Ne dejansko se da čist lepo ubrant all-in-ov samo treba je scoutat pa vedit odgovor na to kaj dela. Je pa pač kle en problem ker je še po tem ko scoutaš odprtih enepar možnosti in ne veš točno kaj bo in je kr jeba glede tega. Se moreš res seznanit z usemi stvarmi ki ti lahko pridejo na pot pol pa samo cufat :) Do tkrt pa par gejmov zgubiš pa je.

V bistvu sem le ciljal na fakt, da je zerg (kot tudi vsaka druga rasa, ki FE-a) v določeni kratki tranzicijski fazi zelo ranljiv, in preprosto na tej stopnji v early game niti ne more dobiti dovolj intela, niti ne more zadovoljivo countrati neke kritične mase enot, ki mu jih nekdo takrat vrže v glavo. Oziroma, taka je matematika v teoriji, kar pa seveda nič ne pomeni, če imaš slab timing/micro/ne greš 100% all in itd. Ne poskušam odkrivati tople vode, zdela se mi je le logična opazka, glede na to, da veliko zergov igra na hitro expandanje in se mi (spet le) dozdeva, da veliko igralcev na to odreagira prekomerno defenzivno in jih potem tepe sovražnikova ekonomija  :D.

Ni na liniji thOr

• Moderator
  • Viper
  • **
  • Sporočila: 1472
    • Poglej profil
« Odgovori #34 dne: Avgust 12, 2010, 13:08:20 »
Jah zej, na prvi expo je imo brez veze odreagerat ofenzivno s katerokoli raso, expaš še sam nabiješ economy in začneš lepo transition v mid game. Sam pol je fora da bo zerg usaj ziher vzel zlo hitr 3rd expo, najbrš takoj ko se lair konča. No takrat je pa treba kej nardit, razni dropi, kakšen timing push ipd.

Ni na liniji rprz

• Drone
  • Sporočila: 3
    • Poglej profil
« Odgovori #35 dne: Avgust 17, 2010, 18:35:18 »
Igram protosse, ker se cenim 8)

Ni na liniji vanila

• Queen
  • Sporočila: 17
    • Poglej profil
« Odgovori #36 dne: Avgust 17, 2010, 19:35:54 »
Zerg ker so fun

Ni na liniji bolha

• Zergling
    • Poglej profil
« Odgovori #37 dne: Avgust 17, 2010, 20:37:27 »
Začel igrati malo tudi Terrane, Zerge seveda nisem opustil. Protossi mi pa sploh ne dišijo, pa ne vem, zakaj.

Ni na liniji Andre

• Corruptor
  • Sporočila: 554
  • He said "hi", I said "fuck off". - IdrA
    • Poglej profil
« Odgovori #38 dne: Avgust 17, 2010, 21:39:59 »
Začel igrati malo tudi Terrane, Zerge seveda nisem opustil. Protossi mi pa sploh ne dišijo, pa ne vem, zakaj.

Men so pa protossi všeč ker je praktično vsaka enota super cool pa še fun spelle majo.
Come on, invisible bad ass ninjas, tripods with lasers, enota ki ima ime Immortal...

Predvsem so mi pa všeč forcefieldi, če jih uporablaš dobro jih nasprotnik praktično ne more countrati izjemo so ultre late game.

Ni na liniji zaephyr

• Mutalisk
  • Sporočila: 318
    • Poglej profil
« Odgovori #39 dne: Avgust 17, 2010, 22:07:21 »
yup s force fieldi se da marsikej narest. Dostkrat sm zmagal PvP, ko sm igral se kot random, ravno zaradi bolse oz. hitrejse rabe FF

Ni na liniji JoZhA

• Mutalisk
  • Sporočila: 250
    • Poglej profil
« Odgovori #40 dne: Avgust 17, 2010, 22:16:14 »
men so pa tossi mal dolgočasni ratal sam se mi ne da spet vse od začetka učit =)

Ni na liniji Kation

• Hydralisk
  • Sporočila: 97
    • Poglej profil
« Odgovori #41 dne: Avgust 17, 2010, 22:35:45 »
Js sm v beti igral random pa se mi je nekak zdel da so tossi najtezji, zato zj spilam tosse, in klejem vse po spisku =D

Ni na liniji MaCrO

• Drone
  • Sporočila: 2
    • Poglej profil
« Odgovori #42 dne: Avgust 17, 2010, 23:42:21 »
js igram tosse... mam največ izkušn z njimi kr sm ih igrou u bw-ju ampak je pa res da me pa mirrorji ush ras živcirajo in enga se pač morš naučit :)... drgač pa so  :protoss: men osebno najbolsi za igranje ;)

Ni na liniji SedativeDev

• Viper
  • Sporočila: 1039
  • Team PRIME
    • Poglej profil
« Odgovori #43 dne: Avgust 19, 2010, 20:14:49 »
Igram Terran-e. So mi všeč že iz časov SC. Navajam se pa tudi na Zerge. Protossi mi zaenkrat ne dišijo. Še posebej pa ne 4 gate rush  :P

Ni na liniji AgDiablo

• Drone
  • Sporočila: 2
    • Poglej profil
« Odgovori #44 dne: Avgust 23, 2010, 13:19:50 »
Terrane. Predvsem zato ker sem bolj makro igralec (tanki + thori + ghosti). Postransko mogoče tudi toss ampak zergi definitivno ne. Sovražim queene :D